Grilování Campingaz

Pro sezónu 2020 firma Campingaz opět připravila spoustu fajnových novinek, které ocení zejména milovníci grilování. Co stojí určitě za zmínku, tak je řada stolních plynových grilů Campingaz Attitude Series.

Náhradní díly Campingaz - kompletní sortiment

Sháníte náhradní díly ke grilu Campingaz? V internetovém obchodě Grily.cz naleznete neprodávanější náhradní díly ke grilu Campingaz. Sháníte díl, který není v nabídce? Kontaktujte na na tel. č. 721 363 373, pokusíme se náhradní díl pro Vás zajistit.

Historie firmy Campingaz

Již přes 60 let lidé na celém světě (ve více než 110 zemích) používají výrobky CAMPINGAZ.

Vše začalo v roce 1949, kdy se zrodil první vařič na butanovou láhev - pod legendárním jménem BLEUET. Časy se změnily a vedoucí světová firma s know-how v oblasti outdoorových produktů neustále zdokonaluje nové výrobky a technologie, které od základů mění to, na co jsme byli venku zvyklí. Zdokonalování a kvalita jsou klíčovými slovy v historii produktů Campingaz.

Nabídka grilů Campingaz >

Časté otázky zákazníků:

Jaké plynové bomby použít a kde je zakoupím?

Všechny 5 kg a 10kg bomby prodávané v ČR. Bombu zakoupíte u benzínových pump nebo v plynárnách. Láhev při plném výkonu vydrží cca 20 grilovacích hodin. Místo 10kg láhve lze použít i 2kg, ale je nutné opatřit si odtlačený ventil, který se našroubuje na připojovací sadu k 10kg láhvi.

Jak dlouho vydrží lávové kameny či keramické brikety?

Při rekreačním "víkendovém" používání vydrží minimálně jednu grilovací sezónu. Náhradní lze zakoupit ve všech místech prodeje grilů. Lávové kameny či grilovaní brikety doporučujeme po každém grilování vypálit (mají samočisticí vlastnost), čímž prodloužíte trvanlivost.

Je složité uvést gril do provozu ?

Zprovoznění grilů Campingaz je velice jednoduché. Je-li připojena bomba (hadice, regulátor, spony - standardně nejsou součástí grilu, u nás obdržíte ZDARMA), uvede se gril do provozu pouze stlačením piezozapalovače a současným otočením ovládacího knoflíku hořáku.

Je složitá obsluha a údržba grilu ?

Obsluha grilu Campingaz není vůbec složitá, zvládá ji bez problému každý začátečník. Údržba je velice snadná - po ukončení grilování pustíme gril na plný výkon a přivřeme víko - dojde k vypálení případných nečistot usazených na kamenech, nádobka umístěná ve spodní části grilu zachycuje nečistoty již v průběhu grilování.

Nabídka grilů Campingaz >

Grily a Grilování