Grilování Campingaz

Užívejte léta s grily Campingaz - NOVINKY ROKU 2014 JSOU JIŽ SKLADEM - DOPRAVA ZDARMA + SADA NA PŘIPOJENÍ GRILU K PB LÁHVI

Do roku 2013 vstoupila firma Campingaz se spoustou zajímavých novinek. Mezi ty se řadí zejména grily na dřevěné uhlí Bonesco, ty jsou poprvé v nabídce firmy Campingaz. Dále plynové grily Texado se zařadily mezi novinky 2013. Nabídka oblíbených kontaktních grilů Genesco se rozšířila a přibyl nový kontaktní gril Adelaide Plancha TT L. Zkrátka sortiment firmy Campingaz pro rok 2013 je široký a je z čeho vybírat. Příjemnou grilovací sezónu vám všem ze srdce přeje váš oblíbený portál Grily.cz

Náhradní díly Campingaz - kompletní sortiment

Veškeré náhradní díly pro grily Campingaz je možné zakoupit v internetovém obchodě Grily.cz

NOVINKA firmy Campingaz pro rok 2012

Nová řada plynových grilů Campingaz GENESCO atraktivního designu s obrovskou grilovací plochou , rozdělenou na 2 části, které lze využít jako rošty nebo tály (tál litinový se smaltovaným povrchem + smaltovaný rošt, litinový rošt lze dokoupit jako samostatný výrobek)

Nabídka grilů Campingaz GENESCO >

Historie firmy Campingaz

Již přes 60 let lidé na celém světě (ve více než 110 zemích) používají výrobky CAMPINGAZ.

Vše začalo v roce 1949, kdy se zrodil první vařič na butanovou láhev - pod legendárním jménem BLEUET. Časy se změnily a vedoucí světová firma s know-how v oblasti outdoorových produktů neustále zdokonaluje nové výrobky a technologie, které od základů mění to, na co jsme byli venku zvyklí. Zdokonalování a kvalita jsou klíčovými slovy v historii produktů Campingaz.

Nabídka grilů Campingaz >

Časté otázky zákazníků:

Jaké plynové bomby použít a kde je zakoupím?

Všechny 10kg bomby prodávané v ČR. Bombu zakoupíte u benzínových pump nebo v plynárnách. Láhev při plném výkonu vydrží cca 20 grilovacích hodin. Místo 10kg láhve lze použít i 2kg, ale je nutné opatřit si odtlačený ventil, který se našroubuje na připojovací sadu k 10kg láhvi.

Jak dlouho vydrží lávové kameny či keramické brikety?

Při rekreačním "víkendovém" používání vydrží minimálně jednu grilovací sezónu. Náhradní lze zakoupit ve všech místech prodeje grilů. Lávové kameny či grilovaní brikety doporučujeme po každém grilování vypálit (mají samočisticí vlastnost), čímž prodloužíte trvanlivost.

Je složité uvést gril do provozu ?

Zprovoznění grilů Campingaz je velice jednoduché. Je-li připojena bomba (hadice, regulátor, spony - standardně nejsou součástí grilu, u nás obdržíte ZDARMA), uvede se gril do provozu pouze stlačením piezozapalovače a současným otočením ovládacího knoflíku hořáku.

Je složitá obsluha a údržba grilu ?

Obsluha grilu Campingaz není vůbec složitá, zvládá ji bez problému každý začátečník. Údržba je velice snadná - po ukončení grilování pustíme gril na plný výkon a přivřeme víko - dojde k vypálení případných nečistot usazených na kamenech, nádobka umístěná ve spodní části grilu zachycuje nečistoty již v průběhu grilování.

Nabídka grilů Campingaz >

Grily a Grilování