Weber grily na dřevěné uhlí

Kulový gril Weber má tak robustní konstrukci, že při normálním používání vydrží mnoho let. Doba životnosti 15 let a více není neobvyklá - dokonce i pokud gril stojí celý rok venku. Při pořízení sice může být gril Weber dražší než gril od jiného výrobce, ale za dobu životnosti grilu Weber by si zákazník musel levnějších grilů koupit několik, aniž by navíc kdy měl pořádně fungující gril! Ve výsledku tedy zákazník ušetří peníze a starosti, pokud si koupí gril Weber.

Nabídka grilů Weber na dřevěné uhlí >

Zde jsou některé z důvodů, proč je kulový gril Weber tak trvanlivý:

Spodní díl i víko kulového grilu Weber jsou zhotoveny z těžké speciální oceli s nízkým obsahem uhlíku. Ocel je z vnější i vnitřní strany smaltovaná, aby neprorezavěla a aby lépe odrážela teplo.

Držadla jsou přidělaná na kovových můstcích, které jsou ke grilu přivařeny. Matky a šrouby, které rezavějí nebo se mohou uvolnit, se nepoužívají. Pro zvýšenou stabilitu jsou ke grilu přivařeny rovněž objímky pro nožičky.

Kryt ventilačního otvoru ve víku, nožičky, a miska pro zachytávání popela jsou vyrobeny z nerezavějícího hliníku. Robustní kolečka jsou nerozbitná až do - 40 °C. Grilovací rošt je trojnásobně poniklován a stejně jako rošt pro uhlí je zhotoven z těžké stabilní oceli.

obrázek Weber grily na dřevěné uhlí
Nabídka grilů Weber na dřevěné uhlí >

Všestrannost

Vše, co lze péci v troubě, lze grilovat na grilu Weber - s lepší chutí. Spotřebitel se může rozhodnout buď pro přímý nebo nepřímý způsob grilování. Dále jsou uvedeny příklady obou způsobů.

Snadná montáž

Většina dílů kulového grilu Weber je již z výroby svařena nebo smontována, takže k montáži nejsou zapotřebí žádné nebo jen velmi málo nástrojů.

Snadná obsluha

Smaltovaná ocel odráží teplo, které poté cirkuluje okolo pokrmu. Velké kusy masa není nutno obracet a nemusíte otáčet rožněm! Nemusíte neustále dohlížet na grilovaný pokrm, ale můžete se věnovat Vaší rodině a hostům.

Snadné zapalování

Speciální konstrukce kulového grilu Weber s roštěm pro uhlí a jednoduše regulovatelným ventilačním systémem zajišťuje neustálý přívod vzduchu a komínový efekt, a umožňuje tak zcela bezproblémové zapálení. Mávání novinami, měch nebo fén nejsou potřeba.

Žádné plameny

Uzavřené víko snižuje množství kyslíku v úrovni grilovacího roštu natolik, že se netvoří plameny a pokrm se nepřipaluje.

obrázek Weber grily na dřevěné uhlí

Nabídka grilů Weber na dřevěné uhlí >

Žádný kouř

Při nepřímém způsobu grilování na žhavé uhlíky nekape omastek ani šťáva. Je tak možno grilovat absolutně bez kouře a bez obtěžování sousedů.

Nízká spotřeba uhlí

Pokud se po grilování uzavřou ventilační otvory ve spodní části grilu i ve víku, uhlíky uhasnou a je možno je použít při dalším grilování. Gril Weber se tak může amortizovat již jen dřevěným uhlím ušetřeným za dlouhou dobu jeho životnosti.

Záruka a služba zákazníkovi

Firma Weber poskytuje jednu z nejrozsáhlejších záruk v oboru a dodává náhradní díly i pro starší modely.

Grily Weber se všechny vyrábějí v USA mají dlouholetý příslib záruky až po dobu 25 let jsou dodávány s podrobným návodem k montáži a použití perfektně zpracovaný materiál solidní tloušťky a perfektní jakosti vzbuzuje důvěru a poskytuje jistotu bez nutnosti montáže plynových částí: ochrana a bezpečnost pro uživatele

Nabídka grilů Weber na dřevěné uhlí >

Grily a Grilování